O NAS CENNIK KONTAKT     Dziś jest: 19.08.2017 - Imieniny obchodzi:
Reklama - Dodaj baner!

Hasło:
- załóż konto »
- przypomnij hasło »

SERWISY OGŁOSZENIOWE:

OGŁOSZENIA - DROBNE

OGŁOSZENIA - NOCLEGOWE

OGŁOSZENIA - MOTORYZACYJNE

PROJEKTY - OGŁOSZENIOWE

Szukam Noclegu - Baza Noclegowa - Polski - Pomyśl o wypoczynku
serwis noclegowy, darmowe ogłoszenia, jesli szukasz noclegu napisz, jeśli masz nocleg dodaj obiekt. Jeśli szukasz Turysty Dodaj Obiekt Napewno dzieki temu zyskasz reklame. Jesli Szukasz Noclegu zostaw ogłoszenie, możliwe że skorzystasz z Okazji. Powalcz o turyste, Powalcz o Udany Urlop, Wakacje.
Strony Sklepy internetowe |Reklama Flash Druk | Animacja Flash
Projektowanie | Strony Internetowe | Sklepy internetowe | CMS | Reklama Flash | Reklama Druk | Animacja Flash | Pozycjonowanie | SEO

Szukana fraza:Czas:Kategorie:Region:

Ogłoszenie:
Tytuł: LEGALNIE PRACA W NIEMCZECH OPIEKUNKA Ogłoszenie zamieszczone dnia : 16-04-2015
Kategoria: Praca / Sezonowa Wyróżnij ogłoszenie
Obserwuj to ogłoszenie
Otwórz PDF:
Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opiekunka Osób Starszych
Zakres obowiązków:
-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
-mile widziane referencje

Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej)
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1250 euro netto/miesięcznie
*zależne od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
- proponujemy kursy językowe

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji poprzez www.opiekunki.interkadra.pl lub m.andrzejczak@interkadra.pl, albo wysłanie SMS na numer: ( +48 ) 666 826 255. ODDZWONIMY

Dane:
Galeria (kliknij i powiększ):
LEGALNIE PRACA W NIEMCZECH OPIEKUNKA

Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 323 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy - skorzystaj z poniższego formularza:

Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka: -

Ogłoszenia w województwach
Strona główna | Dodaj ogłoszenie | Edytuj ogłoszenie | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Cennik | Pomoc - FAQ | O nas
www.szukamnoclegu.eu -- www.artglobal.pl -- www.zaplanuj-nocleg.com -- www.sprzedam-auto.eu -- www.gielda-ogloszen.com -- www.ogloszenia-drobne.net