zapisz się zaloguj załóż konto załóż konto
O NAS CENNIK KONTAKT     Dziś jest: 17.08.2022 - Imieniny obchodzi:

Login:
Hasło:
- załóż konto »
- przypomnij hasło »
E-mail:SERWISY OGŁOSZENIOWE:


OGŁOSZENIA - DROBNE


OGŁOSZENIA - NOCLEGOWE


OGŁOSZENIA - MOTORYZACYJNE


PROJEKTY - OGŁOSZENIOWESzukam Noclegu - Baza Noclegowa - Polski - Pomyśl o wypoczynku
serwis noclegowy, darmowe ogłoszenia, jesli szukasz noclegu napisz, jeśli masz nocleg dodaj obiekt. Jeśli szukasz Turysty Dodaj Obiekt Napewno dzieki temu zyskasz reklame. Jesli Szukasz Noclegu zostaw ogłoszenie, możliwe że skorzystasz z Okazji. Powalcz o turyste, Powalcz o Udany Urlop, Wakacje.
Strony Sklepy internetowe |Reklama Flash Druk | Animacja Flash
Projektowanie | Strony Internetowe | Sklepy internetowe | CMS | Reklama Flash | Reklama Druk | Animacja Flash | Pozycjonowanie | SEO


Szukana fraza:Czas:Kategorie:Region:

Ogłoszenie:
Tytuł: Ogłoszenie zamieszczone dnia : 06-08-2013
Kategoria: Nieruchomości / Ziemia Wyróżnij ogłoszenie
Cena: 320000,00 PLNObserwuj to ogłoszenie
Otwórz PDF:
LIPOWA - Podlas - DZIAŁKA Z OGROMNYMI MOŻLIWOŚCIAMI ADAPTACYJNYMI - do sprzedania piękna widokowa działka pod zabudowę całoroczną. Działka o pow. ok 4000 mkw. Działka dwu tarasowa ze wspaniałym widokiem na panoramę Beskidów. Widok rozpościera się od miasta Bielska - Białej, w centralnej części tafla jeziora Żywieckiego, aż po Babią Górę i Pilsko. Przy bardzo dobrej widoczności można dostrzec wierzchołki Tatr. Na działce postawiona wiata widokowa z miejscem na ognisko. Na górnym tarasie działki częściowo posadowione drzewka iglaste, ze sporadycznymi brzózkami, które działają podobno leczniczo. Przy granicy działki rosną krzewy ostrężyn. Blisko do lasu, raj dla osób kochających grzybobranie i leśne wycieczki, jak również blisko do strumienia leśnego, co daje pewność czystej i źródlanej wody pitnej po wykopaniu studni. Prąd na działce, w bliskiej przyszłości gmina planuje dociągnięcie kanalizacji do działek w tej okolicy. Działka słoneczna, kształtna, z możliwością podziału na mniejsze po zakupie przez nowego właściciela, położona powyżej poziomu drogi z dogodnym wjazdem. Miejsce urokliwe i niepowtarzalne! Sąsiedztwo nowych domów całorocznych i letniskowych. Czasem po działce wędrują sarny, co jest miłym akcentem dla osób kochających obcowanie z naturą. Dojazd do działki drogą asfaltową ostatni kawałek drogą gminną utwardzoną, częściowo wyłożoną płytami betonowymi. Oferta z dużymi możliwościami adaptacyjnymi np. pod stadninę koni, ośrodek agroturystyczny, budowę dużej posiadłości z pięknym ogrodem na uboczu, dom rekreacyjny z piękną działką do obsadzenia drzewkami lub do zakupu przez parę rodzin jako rodzinna inwestycja. Zapraszamy na prezentację!

M o ż l i w o ś ć__u z y s k a n i a __k o n s u l t a c j i__w__z a k r e s i e__z a g o s p o d a r o w a n i a__t e r e n u__d z i a ł k i__z__u s y t u o w a n i e m__p r z y s z ł e g o__p r o j e k t o w a n e g o__b u d y n k u__p r z e z __A r c h i t e k t a.__ O f e r u j e m y__p r z y g o t o w a n i e__d o k u m e n t a c j i__p o t r z e b n e j__d o__b u d o w y__ d o m ó w__l u b__p r z e r ó b k i__p o__z a k u p i e__n i e r u c h o m o ś c i.

DZIAŁAMY I POMAGAMY PRZY UZYSKANIU KREDYTU GOTÓWKOWEGO LUB HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.

Lipowa jest jedną ze starszych osad żywieckich. Jej początki związane były z rodem Radwanitów i sięgają końca XIII wieku. Jan Długosz pisał o parafii w Liber beneficiorum w latach 1470-1480. Dziedzicem wsi Lipowej był wówczas Piotr Komorowski. Nazwę tej miejscowości wyjaśnia Andrzej Komoniecki w "Dziejopisie Żywieckim":
...wieś nazwana, iż tam w tym miejscu najpierwszy tameczny poddany chałupę sobie z drzewa samego lipowego zbudował i tę chałupę jego lipową nazwano, a potem od tej chałupy wieś Lipowa osadzona i przezwana. Okolice Lipowej to idealne tereny dla myśliwych i grzybiarzy. Gospodarstwa agroturystyczne oferują wypoczynek i czas spędzony w rodzinnej atmosferze. Wśród malowniczych dolin i wzgórz pokrytych lasami znajduje się wiele szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych umożliwiających poznanie walorów przyrodniczo ? krajobrazowych i kulturowych tego regionu. Zachęcamy do spacerów wzdłuż potoku Zimnik, to jeden z najbardziej urokliwych zakątków gminy. Wzdłuż doliny Zimnika powstała ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza, która zaczyna się na parkingu niedaleko Hotelu ?Zimnik?. Leśną ścieżyną można odbyć kilkukilometrową trasę.

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Kontakt:
796-234-938

Małgorzata Michalska
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 14161
694-129-748
malgorzata@nieruchomoscimaks.pl

Biuro Nieruchomości MAKS
Wesoła 10
34-300 Żywiec
tel.: 796-234-938
email: biuro@nieruchomoscimaks.pl


Dane:
Galeria (kliknij i powiększ):


Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 3286 razy


Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy - skorzystaj z poniższego formularza:

Treść wiadomości:
E-mail:
Wpisz kod z obrazka: -
Ogłoszenia w województwach
Strona główna | Dodaj ogłoszenie | Edytuj ogłoszenie | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Cennik | RODO | O nas
www.szukamnoclegu.eu -- www.artglobal.pl -- www.zaplanuj-nocleg.com -- www.sprzedam-auto.eu -- www.gielda-ogloszen.com -- www.ogloszenia-drobne.net